® - T.C. T.P.E. Tescilli Marka
Marka Tescil Belgemiz
21 Ocak 2022
Cuma
Sisteme Giriş
Kullanıcı Adı: 
Şifre: 

İhale AraKelimelerine bakılarak


Tarih aralığında bulunan

Şehrinde ihalesi yapılacak

Şehrinde işin yapılacağı

Kategorisinde bulunan

Usulüyle yapılacak
ihaleler aranacak...

Son Eklenen İhaleler

Kategorisine

İhaleler aranacak...

Son Eklenen Sonuçlar

Kategorisine

Sonuçlar aranacak...

Dosya No İle İhale Ara
(Sadece abonelerimiz için)
 / 
AraDosya numaralı
ihale aranacak...

Dosya No İle Arşivde Ara
(Sadece abonelerimiz için)
 / 
AraDosya nolu ihale
arşivde aranacak...

Dosya No İle Sonuç Ara
(Sadece abonelerimiz için)
 / 
AraDosya numaralı
sonuç aranacak...

ihalebulteni.com
Hacettepe Teknokent
Safir Blokları
E Blok K:2 N:201
Beytepe, Ankara, Türkiye
Mobil    90-532-5451829
(09:00~18:00 Arası)
info@ihalebulteni.com

VisaMasterCard
Sitemizde gizlilik arzeden data transferleri, güvenli iletişim kanalı (SSL) üzerinden yapılmaktadır.


Sertifikayı Kontrol Et


İhale Bülteni  0532-5451829Haberiniz olur...
Abonelik
Abonelik Ücretleri Abonelik Sözleşmesi Banka Havalesi İle Abonelik Kredi Kartı İle Abonelik 7/24 Abonelik Yenileme Formu 7/24

Abonelik Sözleşmesi

Bu sözleşme ihalebulteni.com internet sitesi (aşağıda "ihalebulteni.com" olarak geçecektir) ile ihalebulteni.com'a abone olan kullanıcılar (aşağıda "aboneler" olarak geçecektir) arasında geçerlidir.
ihalebulteni.com aşağıda yazılı olan kuralları, şartları ve uyarıları gerekli gördüğünde değiştirme, iptal etme ya da yenilerini ekleme hakkına sahiptir. Bu sözleşmede yapılacak değişiklikleri takip etmek abonelerin sorumluluğundadır.
Abonelerin ihalebulteni.com'a aboneliği, abonelik hesaplarının aktivasyonu ile başlar.
Aboneler, abone kayıt formunda girdiği bilgilerin doğruluğunu taahhüt etmiş sayılır.
Aboneler, ihalebulteni.com'da yeralan yazılı veya görsel içeriği kullanarak Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı herhangi bir faaliyette bulunamazlar, kişi ya da kurumlara yönelik yasa dışı metodlar uygulayamazlar ve aynı şekilde ihalebulteni.com üzerinden bu gibi faaliyetleri yürütemezler.
ihalebulteni.com hiçbir sebep beyan etmeden ve önceden uyarmadan, içerikte yeralan kayıtları düzeltme, silme ve yeni kayıtlar ekleme hakkına sahiptir.
Gizlilik arzeden veya sisteme giriş yapmaya yarayan abone bilgilerinin, üçüncü şahıslar tarafından elde edilmesinden (abonelerin abonelik bilgilerini başkalarına vermeleri ya da siteden ayrılırken çıkış yapmamaları gibi durumlarda) doğabilecek zararlardan ihalebulteni.com sorumlu değildir.
ihalebulteni.com'un bulunduğu sunucuda meydana gelebilecek arızalar sonucu, veritabanında bilgi kaybı oluşması durumundan ihalebulteni.com sorumlu tutulamaz.
ihalebulteni.com'da yer alan görsel ya da yazılı dökümanların ya da kodların (html, script, cgi, image vb.) tamamı ya da bir kısmı izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz, pazarlanamaz, yayınlanamaz ya da başkalarına satılamaz.
Abone, almakta olduğu hizmetten memnun kalmadığı taktirde herhangi bir sebep göstermeksizin, Müşteri Hizmetleri hattımızdan bizi arayarak abonelik hesabının iptal edilmesini ve ödediği ücretten kullandığı kadarı düşüldükten sonra kalan kısmın iadesini talep edebilir. Hesap yapılırken, 1 aylık süre 30 gün varsayılarak abonelik süresine tekabül eden toplam gün sayısı (Örn. 3 aylık abonelik = 90 gün) tespit edilir. Ödemiş olduğu ücret toplam gün sayısına bölünerek 1 günlük kullanım ücreti tespit edilir. Abonenin sistemi kullanmış olduğu gün sayısıyla 1 günlük kullanım ücreti çarpılarak toplam kullanım ücreti hesaplanır. Toplam kullanım ücreti, ödemiş olduğu miktardan çıkarılarak iade edilecek tutar tespit edilir. Ücret iadesi ihalebulteni.com'un tercih edeceği bir geri ödeme yöntemiyle yapılır. Örnek hesaplama: 3 aylık abone olmuş bir kullanıcı 20 gün sonra iptal/iade talebinde bulunursa; Ödenen ücret = 70 TL. Toplam gün sayısı = 3 * 30 = 90 gün. Bir günlük kullanım ücreti = 70 TL / 90 = 0.77 TL. Toplam kullanım ücreti = 20 gün * 0.77 TL = 15.40 TL. Kuruş kısmı gözardı edilir. İade edilecek tutar = 70 TL - 15 TL = 55 TL olarak bulunur.
Bu sözleşmede yeralan hükümler her iki tarafı da bağlayıcı niteliktedir.


Abonelik sözleşmesiyle ilgili sorularınız varsa, Mesaj Formumuz vasıtasıyla bize iletebilirsiniz.
Sorularınız en kısa zaman içerisinde yanıtlanacaktır.

İhaleBülteni.ComMüşteri Hizmetleri
Telefonlar (05325451829

Tıklayın, Sizi Arayalım...

 Giriş Sayfası Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle
 Outlook İle E-Posta

Facebook
Twitter

Kimler Online
10 Abone, 136 Misafir Ana Sayfa    Neden Biz?    Hakkımızda    Hizmetlerimiz    Gizlilik Politikası    Mesaj Formu  
 Örnek İhale    İhale Sonuçları    Arşivdeki İhaleler  
Sektörler   Şehirler   Kurumlar   A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   R   S   T   U   V   Y   Z  
© 2002~2022 İhale Bülteni®
Tasarım & Programlama Fikret Akpınar  Server: 21.01.2022 02:11:33  Turkey: 21.01.2022 05:11:33  Page generated in 0.038 seconds.